SESJA NARZECZEŃSKA W WARSZAWIE

5 powodów, dla których warto zrobić sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska to standardowa opcja w ofercie każdego fotografa ślubnego. Zawsze staram się do nich przekonać swoje pary, ponieważ w trakcie sesji możemy udać się w miejsca, w których moglibyście czuć się komfortowo i bardziej frywolnie :). W tym artykule przedstawię 5 moim zdaniem najważniejszych powodów przemawiających za tego typu fotografią.

1) Pozwala poznać Waszego fotografa, jego wizję, styl pracy i edycję zdjęć. Musicie pamiętać, że fotograf, którego wynajmujecie będzie z Wami przez cały dzień ślubu, zatem dobrze jest by była to osoba, w której obecności czujecie się na luzie i komfortowo.

2) Dowiecie się, co to znaczy być fotografowanym. Gdybym dostawał złotówkę za każdym razem, gdy na ślubie słyszę „proszę mnie nie fotografować, jestem niefotogeniczna”, byłbym bardzo bogatym człowiekiem. Na szczęście najczęściej słyszę to od mam Pary Młodej, choć zdarza się, że i od samych zleceniodawców również! Sesja narzeczeńska nauczy Was, że praca modeli to nic strasznego i już po godzinie przed obiektywem będziecie konkurencją dla Anji Rubik :).

3) Dla wspomnień! Czas narzeczeństwa to piękny okres planowania ślubu i dalszego wspólnego życia. Stwórzmy piękną pamiątkę tego szaleńczego czasu 🙂 Jeśli macie swoje ulubione miejsca, zaprowadźcie mnie tam, chciałbym, aby zdjęcia które otrzymacie mówiły jak najwięcej o Was!

4) By spędźcie fajnie popołudnie! Uwielbiacie razem robić nowe rzeczy? Potraktujcie Waszą sesję narzeczeńską jako kolejne doświadczenie w Waszym związku :). W trakcie sesji możecie pić piwo, grać w kręgle, a zimą nawet ulepić bałwana :).

5) Wykonane fotografie możecie wykorzystać na kilka sposobów. Zmiana profilówki na FB to podstawa ;), ale zdjęcia możecie również wydrukować w postaci odbitek, dużego wydruku w ramie czy w formie krótkiego fotoalbumu. W dniu ślubu będzie to doskonały prezent dla Waszych rodziców czy dziadków. Możecie je również wykorzystać do napisania zaproszeń na Wasz ślub!