Sesja w Centrum Nauki Kopernik

AGNIESZKA & TOMEK

25 lipca 2018

Centrum Nauki Kopernik jest moim zdaniem jednym z najfajniejszych miejsc w Warszawie na fotografię ślubną. Szczególnie na około 2 godziny przed zachodem gra świateł i cieni pozwala osiągnąć bardzo ciekawe rezultaty… O ile potrafimy wykorzystać warunki i mamy modeli, którzy poczują klimat tego industrialnego miejsca. Myślę, że Agnieszka i Tomek spisali się na medal tego dnia, oceńcie sami :).

Zdjęcie przedstawia Parę Młodą w trakcie sesji plenerowej w Warszawie na dachu Centrum Nauki Kopernik. Fotografia Agnieszki i Tomka podczas sesji portretowej, wykonana tydzień po ich ślubie i weselu. Czasem w fotografii ślubnej skupiam się na grze świateł i cieni, szukam ciekawych odbić, dodających zdjęciu głębii. Centrum Nauki Kopernik jest bardzo ciekawym miejscem na sesję, dosłownie co kilka kroków można wykonać ciekawe ujęcie. W trakcie sesji plenerowej staram się zachować swobodną atmosferę. Rozluźniona Para Młoda zaprezentuje się na zdjęciu ciekawiej, fotografia odda ich charakter. Fotografia ślubna to często szukanie linii prowadzących oko widza w kierunku Pary Młodej. Patrząc na takie zdjęcie pierwsze co zauważymy to Para Młoda, mimo, że na tej fotografii nie zajmują większości kadru.

Uśmiech i radość na zdjęciach ślubnych to podstawa. Ujęcie wykonane w Warszawie na dachu Centrum Nauki Kopernik. Sesja portretowa Agnieszki i Tomka wykonana po ślubie. Zdjęcia zostały wykonany w Warszawie. Zdjęcie przedstawia Parę Młodą po ślubie, oboje stoją na dachu Centrum Nauki Kopernik, za modelami widoczne jest zachodzące słońce.

Czarno biała fotografia ślubna przedstawiające leżących Tomka i Agnieszkę. Fotografia ślubna przedstawiająca sylwetki Pary Młodej na tle zachodzącego słońca. Zdjęcie wykonano w Warszawie na dachu Centrum Nauki Kopernik. Czarno-biała fotografia ślubna skupiająca się na swobodnym i niepozowanym przedstawieniu Pary Młodej. Klimatyczna fotografia ślubna wykonana w Warszawie. Czarno białe i emocjonalne zdjęcie ślubne. Stworzone w Warszawie.

WIĘCEJ NA BLOGU